Güven Erbek İnşaat

Hakkımızda

20 yıldır İzmir’e modern yapılar kazandıran Güven Erbek İnşaat, her projesinde önceliği “yaşam kalitesi” ni yükseltmeye yönelik detaylara veriyor. İnşaat kalitesi, işçiliği, ayrıntılardaki özeni ve geliştirdiği hizmetleri ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Güven Erbek İnşaat, adını sektörün üst sıralarına taşıyor. Yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmeye devam eden Güven Erbek İnşaat, yaşam koşullarının gerektirdiği ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, pratik, konforlu ve göz alıcı projelere imza atmaya devam ediyor. Düşlerin gerçeğe dönüştüğü her projesinde müşterilerinin beklentisinin ötesine geçmeyi, yaşam alanlarına değer katmayı, farklı beklentileri karşılamayı başaran Güven Erbek İnşaat, modern inşaat teknikleri ile güvenliği maksimum düzeyde sağlayıp, profesyonel ekibi ile lüks kavramına yeni bir boyut katarak, müşterilerinin mutluluğunu çoğaltıyor..

TECRÜBE

20 yıldır gerçekleştirdiği projelerinde; Mimari tasarımı, teknolojik uyumluluğu ve yaşam kalitesini ön planda tutan GÜVEN ERBEK İNŞAAT, Kemalpaşa’daki 100 dönümlük arazisinde sıra dışı bir projeye başlıyor.

TASARIM

Çevreye uyumu, mimari ve yaşam çevresi tasarımı, teknolojik altyapısı ile GÜVEN ERBEK İNŞAAT’ın bu sıra dışı butik projesi, İzmir ‘in önde gelen mimarlarının davet edildiği yarışma neticesinde konusunda uzman iki kurum; MARTI D Mimarlık ve NOT Mimarlık tarafından oluşturulan konsorsiyum tarafından projelendiriliyor.

PROJELER

Yaşam tarzlarına göre farklı tiplerde tasarlanmış, yaşam alanları, çocuklar için kültür, sanat, hobi atölyeleri, organik tarım alanları ve meyve bahçeleri, açık/kapalı havuz, su oyunları, doğal spor alanları, ortak sosyal alanlar, bisiklet parkurlarını içinde barındıracak.

Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm Formu